halı yıkama fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları

FİYAT LİSTESİ

halı temizleme fiyat listesi

fiyatlar halı yıkama

Halı Yıkama Fiyatları Hesaplama

Bir çok halıda halının metrekaresi halının arka yüzeyinde bulunan etikette yazmaktadır. Ancak eskimeye bağlı olarak etiket sökülmüş yada yazılar okunmayacak hale gelmiş olabilir.

Halı Metrekare Hesaplama

Halı Yıkama Fiyatları Halılarınızın metrekaresini hesaplamak için halının eni ve boyu metre yardımıyla ölçülür ve çıkan sonuçlar birbiri ile çarpılır.

 

Örnek: En: 2m Boy: 3m – Hesap; 2m x 3m = 6m Örnekte gösterilen halı 6m2 dir.

Halının Yıkanma Fiyatının Hesaplanması

Halınızın m2 ile yıkama ücreti birbiri ile çarpılır. 2 adet makine halısının metrekarelerinin toplamı 10 ise bu sayı makine halısının yıkama ücreti olan 3.50 TL ile çarpılır.

Örnek: 10 x 3.50 = 35 Örnekte gösterilen halının yıkama ücreti 35 TL dır.

FİYAT LİSTESİ Halı Yıkama Fiyatları Hesaplama Bir çok halıda halının metrekaresi halının arka yüzeyinde bulunan etikette yazmaktadır. Ancak eskimeye bağlı olarak etiket sökülmüş yada yazılar okunmayacak hale gelmiş olabilir. Halı Metrekare Hesaplama Halı Yıkama Fiyatları Halılarınızın metrekaresini hesaplamak için halının eni ve boyu metre yardımıyla ölçülür ve çıkan sonuçlar birbiri ile çarpılır.   Örnek: En: 2m Boy: 3m – Hesap; 2m x 3m = 6m Örnekte gösterilen halı 6m2 dir. Halının Yıkanma Fiyatının Hesaplanması Halınızın m2 ile yıkama ücreti birbiri ile çarpılır. 2 adet makine halısının metrekarelerinin toplamı 10 ise bu sayı makine halısının yıkama ücreti olan 3.50 TL ile…

Hizmetimizden Memnun Kaldınız mı?

User Rating: 5 ( 1 votes)
1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir